Lodžiju iestiklošana, Balkonu iestiklošana, Terašu bezrāmju iestiklošana – Keraplast LatviaBalkona bezrāmju iestiklošana, Lodžijas iestiklošana, Terases iestiklošana – Keraplast Latvia

Modernākās bezrāmju iestiklošanas sistēmas Latvijā

Bezrāmju stiklojums – labākais un modernākais risinājums Jūsu terases, lodžijas vai balkona iestiklošanai.

Vēlaties beidzot sākt lietderīgi izmantot savu balkonu, terasi vai lodžiju, apnicis tīrīt sniegu un netīrumus? Bezrāmju stiklojums – lielisks, dizainiski pievilcīgs un ļoti praktisks risinājums! Sistēmai nav nekādu vertikālu rāmju. Atvērtā veidā nekas neaizsedz skatu uz ārpasauli.

Izbraucam uz jebkuru vietu Latvijā. Cenšamies, lai izmaksas par iestiklojumu klientiem Liepājā, Ventspilī vai Daugavpilī krasi neatšķirtos no pakalpojuma sniegšanas izmaksām Rīgā. Droši zvaniet – vienmēr atradīsim labāko risinājumu!

Moderns risinājums daudzdzīvokļu mājai vai privātmājai ir stiklota terase vai balkons. Stiklojums ēkai piešķir izteiksmīgumu, aizsargā no laikapstākļu iedarbības, paaugstina drošību un būtiski pazemina trokšņu līmeni.

Visas mūsu uzņēmuma ražotās alumīnija profilu āra konstrukcijas raksturo augsta kvalitāte un izturība. Šajās sistēmās ir atspoguļotas arhitektu, nozares inženieru, metālapstrādes speciālistu zināšanas un praktiskā pieredze. Stiklota terase vai balkons paaugstina Jūsu mājvietas vērtību un piešķir dzīvojamajai telpai plašumu.

Apskatiet jaunāko bezrāmju stiklojuma katalogu: latviešu valodā un krievu valodā.

Tehniskie parametri.

Balkonu stiklojums

Balkonu iestiklošanā tiek izmantots rūdīts stikls, kura vertikālās malas ir noslīpētas. Stiklošanai tiek izmantota poliuretāna līme. Balkona stiklu sistēma sastāv no augšējās un apakšējās alumīnija vadulas un stikliem, kuru malās ir horizontāli rullīši.

Horizontālo rullīšu un profilu konstrukcija ļauj pārvietot stiklus starp profiliem vienu aiz otra. Malējais stikls ir atverams 90 grādu leņķī uz iekšpusi, un katrs nākamais stikls tiek piestumts pie iepriekšējā un atvērts.

Rezultātā visus balkona stiklus var atvērt uz iekšu kā grāmatas lapas, piestumjot tos pie sienas, un viss balkons ir pilnībā atvērts. Tādā veidā ir arī vienkārši mazgāt stiklus.

Patentēto balkona stiklu sistēmu var izmantot taisnu, dažādos leņķos lauztu, kā arī izliektu balkonu iestiklošanai. Rullīšu un profilu konstrukcija un stikli ir projektēti tā, lai izturētu vētras stipruma vēja noslodzes.

Profilu stingrība un izmantoto materiālu biezums ļauj iestiklot gandrīz jebkuru balkonu, neuzstādot papildu margu stiprinājumus. Kārbveida profili aizsargā rullīšus un kopā ar stiklu veido vienu veselumu.

Iestiklošanas sistēmu veidi

Piedāvājam divu veidu bezrāmju iestiklošanas sistēmas:

 • “MALMERK” un
 • “Cover”

MALMERK iestiklošanas sistēma – visbiežāk izmantotais iestiklojums privātklientiem. 6 vai 8 mm rūdīts stikls. Parasti tiek izmantots standarta balkonu iestiklošanai ar augstumu līdz 2 m. Tiek lietoti gultņveida rullīši, kas nodrošina vieglu stiklu pārvietošanu/bīdīšanu. Ļoti izturīga un kvalitatīva konstrukcija, kurai nebaidāmies dot vairāk par ierasto divu gadu garantiju.

COVER iestiklošanas sistēma tiek izmantota balkonu/terašu iestiklošanā ar augstumu no 2 m līdz 3 m. Parasti tiek montēts no grīdas līdz griestiem. Stiklu svars tiek sadalīts 50/50 augšējam un apakšējam profilam. Gultņveida rullīši prasa maksimālu precizitāti montāžas brīdī, bet ekspluatācijā nodrošina vienmērīgu, vieglu un klusu stiklu pārvietošanu.

Iestiklošanas sistēmas materiāli

 1. Stikli
  • rūdīts stikls ar noslīpētām vertikālajām malām
  • biezums: 6 un 8 mm
  • optimālais platums: 500-700 mm
  • atvēruma augstums: 6 mm stikls – ne vairāk kā 2000 mm, 8 mm stikls – ne vairāk kā 3000 mm
  • stikla toņi: dzidrs, matēts, bronzas, dūmu pelēks. Pēc pasūtījuma ir pieejami arī īpaša veida stikli, musturi un toņi
 2. Profili un detaļas
  • alumīnija profili ir krāsoti ar pulvera krāsu pēc RAL krāsu kataloga. Standarta krāsas: balta (RAL9010), brūna (RAL8019), alumīnija (9006)
  • visas metāla detaļas (skrūves, uzgriežņi) ir no nerūsējoša tērauda
  • rullīši ir izgatavoti no izturīgas plastmasas
 3. Blīvējumi
  • tiek izmantots silikona un PVC hermētiķis

Garantijas: Privātklientiem piedāvājam līdz pat 4 gadu garantiju mūsu iestiklojumiem, ja pirms līguma slēgšanas tiek ņemti vērā mūsu ieteikumi par pareizāko risinājumu katram atsevišķam objektam.

Kopšana:

1. solis

Stiklus var ērti mazgāt no iekšpuses, kad tie ir aizvērtā stāvoklī, un no ārpuses, kad tie ir 90 grādu leņķī atvērti uz iekšu. Stiklus var mazgāt ar visiem mājsaimniecības stiklu mazgāšanas līdzekļiem.

2. solis

Vismaz reizi gadā ir jāiztīra netīrumi un putekļi, kas sakrājušies apakšējā profila iekšpusē. No ārpuses pietiek profilus notīrīt ar mitru lupatu.

Lodžiju bezrāmju iestiklojums, Terašu bezrāmju stiklojuma sistēmas, Balkonu bezrāmju iestiklojums - Iestiklot balkonu Keraplast

Ko darīt tālāk? Uzdod jautājumu vai veic iestiklošanas pasūtījumu, iepazīsti visus Keraplast modernos produktus un pakalpojumus vai dodies uz sākumlapu un uzzini, kādus ievērojamākos objektus Latvijā esam apkalpojuši.