Iekštelpu gaismas ķermeņi - interjera dizaina lampas - Kera Interior Keraplast

Habitare2013_Kera-Interior590  03_1_Tip                         

Iekštelpu gaismas ķermeņi – interjera dizaina lampas

Somijas uzņēmuma “Kera Interior” iekštelpu gaismas ķermeņi–lampas pārstāv skandināvu dizainu. Kera Interior lampas viselegantākajā veidā papildinās jebkura stila interjeru.

Kera Interior lampu īpašā dizaina veiksmes pamatā ir uzņēmuma daudzu gadu pieredze darbā ar akrila materiāliem, kas optiski ir labākais materiāls iekštelpu lampām, veidojot to bezgalīgās, ģeometriskās figūrās.

Kera Interior piedāvā visa veida iekštelpu lampas, t.i.:

  • griestu lampas,
  • galda lampas,
  • stāvlampas jeb grīdas lampas,
  • sienu lampas.

Pēdējo piecu gadu laikā “Kera Interior” ir koncentrējies uz jaunu iekštelpas gaismas ķermeņu modeļu izstrādi, sadarbojoties ar vadošajiem Somijas dizaineriem. Kera Interior sadarbojas ar arhitektiem un interjera dizaineriem, uzņēmums ir atvērts jaunām sadarbības idejām vai topošajiem un esošajiem projektiem.

Vairākas jauno modeļu interjera lampas ir novērtētas ar starptautiskiem apbalvojumiem un Somijas Dizaina balvām. Kera Interior lampas ir 100% Somijas produkts – sākot ar dizainu un beidzot ar ražošanu.

Kera Interior ir saņēmis GOOD DESIGN balvu un A DESIGN balvu 2011. gadā. Sākot ar izstādi Māja, Dzīvoklis 2014. gadā, Kera Interior ir uzsācis savu darbību arī Latvijā.

Atsevišķi lampu modeļi ir aprīkoti ar elektroniskām ierīcēm, kas lampas ļauj vadīt caur telefonu, izmantojot mobilo lietotni. Tādējādi lampu iespējams ieslēgt, izslēgt un mainīt gaismas spilgtumu.

Kera Interior devīze ir: gaismas harmonija! Mēs vēlamies ienest gaismas harmoniju Jūsu mājās!

Apskatiet jaunāko interjera dizaina lampu katalogu: KERA INTERIOR

Apskatiet dizaina lampas mūsu Galerijā!

http://kerainterior.fi/en

Gaismas ķermeņi - Kera Interior Dizaina lampas - Kera Interior  Apgaismes ķermeņi griestu lampas - Kera Interior  gudrās lampas - interjera lampas - Kera Interiorgaismas ķermeņi - dizaina lampas - Kera Interior

 

Ko darīt tālāk? Uzdod jautājumu vai veic pasūtījumu, iepazīsti visus Keraplast modernos produktus un pakalpojumus vai dodies uz sākumlapu un uzzini, kādus ievērojamākos objektus Latvijā esam apkalpojuši.