Automātika. ACTULUX. AUMÜLLER. D+H.

Automātiskā vadības sistēma dūmu novadīšanai un ventilācijai.

SIA Keraplast – Oficiālais ACTULUX dīleris Latvijā.

SIA Keraplast sadarbojas ar nozares līderiem dūmu novadīšanas automātikas ražošanā : Dānijas uzņēmumu Actulux A/S, AUMÜLLER un D + H Mechatronic AG.

Actulux vadības paneļi ir unikāli un satur dažādas funkcijas un iespējas, kas padara tos elastīgus un noderīgus daudzās dažādās lietojumprogrammās.Vadības paneļu Actulux programmu var savienot, izmantojot savienojumu “bus-connection”, un tā ir sertificēta dūmu ventilācijas lietošanaisaskaņā ar EN12101-10 “dubulto padevi” gan 24V, gan 48V versijās.

Dūmu novadīšanas automātika, ir ar CE marķējumu, kā arī ir atbilst SFS-EN 12101-10 (dūmu un karstuma kontoles sitēmas) standartam, darba klasei A un vides kategorijai 1. Kā arī atbilstoši prasībām spēj darboties 72h autonomā režīmā, strāvas zuduma gadījumā.

Papildus Actulux vadības paneļiem mēs piedāvājam arī D+H ražotāja RZN, 4402-K, 4404-K, 4408-K, kā arī plašu klāstu ar dūmu novadīšanas piederumiem: trauksmes pogas RT 45, dūmu sensorus, lietus un vēja sensorus ZRD, temperatūŗas sensorus, akumulatorus, utt.