BEZRĀMJU IESTIKLOJUMS

Lodžijas. Balkoni. Terases.

Bezrāmju iestiklojums

 

Kā pasūtīt bezrāmju iestiklojumu? 

Piezvaniet mums +371 28348222, izstāstiet savu situāciju vai nobildējiet savu balkonu un atsūtiet bildes. WhatsApp vai e-pastā keraplast@keraplast.lv

Jau telefoniski uzzināsiet cenu un ja tā būs apmierinoša – mūsu montāžnieks dosies pie Jums uz mērīšanu (bezmaksas).

Iestiklojuma ražošana parasti aizņem 4 -5 nedēļas, montāža – nepilnu darba dienu.

IELĀDĒ SISTĒMAS SPECIFIKĀCIJU 

Apskati FOTO galeriju.

                                                                              

Bezrāmju iestiklojums

Der kā jauniem projektiem tā sērijveida – 602, 103, 104, 467, 119, Lietuviešu, Čehu un Franču sērijveida dzīvokļos. Labākais risinājums daudzdzīvokļu mājai vai privātmājai ir stiklota terase vai balkons. Bezrāmju iestiklojums piešķir ēkai izteiksmīgumu, aizsargā no laikapstākļu iedarbības, paaugstina drošību un būtiski samazina trokšņu līmeni.

Iestiklota lodžija visos gadalaikos ir jauka vieta laika pavadīšanai ar ģimeni un draugiem. Bezrāmju iestiklojuma sistēma ir piemērota praktiski jebkura izmēra un tipa balkoniem. Bezrāmju iestiklojums paaugstinās Jūsu mājokļa vērtību un uzlabos izskatu. Arī lietus, sniegs un vēja nesti gruži nenokļūs Jūsu balkonā. Bezrāmju iestiklojuma sistēmā nav vertikālu profilu, tādēļ tā nemainīs telpas izskatu, tikai nodrošinās galīgo apdari un pasargās Jūsu balkonu. Tā ir liela priekšrocība gan lietotājam, gan ēkas arhitektūrai.

Pasargāts balkons ir droša rotaļu vieta bērniem un mājdzīvniekiem. Ja jūsu balkons, lodžija vai terase ir pietiekami iekārtots, varat to izmantot arī mājas darbu veikšanai vai hobijiem. Stiklota lodžija ir ideāla vieta arī garšaugu un puķu audzēšanai.

Vienkārša lietošana un kopšana

Izturīgu rullīšu un profilu konstrukcija ļauj stiklus pa profiliem pārvietot vienu pēc otra. Malējais stikls atveras 90 grādu leņķī uz iekšpusi, nākamais pārvietojas tā vietā un arī atveras tāpat. Gala rezultātā visus balkona stiklus kā grāmatas lapas var sabīdīt sienas malā un viss balkons ir pilnībā atvērts. Stiklus var pārbīdīt arī pār dažāda izmēra un formas stūriem. Pirmo stiklu var fiksēt divos dažādos ventilācijas režīmos. Tā kā stikli atveras uz iekšpusi, to mazgāšana ir viegla un droša.

Galvenās iestiklots lodžijas priekšrocības:

  • padara lodžiju izmantojamu jebkurā gadalaikā;
  • pasargā lodžiju no nokrišņiem un līdz ar to novērš mitruma iekļūšanu ēkas konstrukcijā;
  • paaugstina mājokļa siltumnoturību;
  • slāpē istabā dzirdamos ielas trokšņus;
  • padara balkonu drošāku bērniem;
  • paaugstina mājokļa vērtību un drošību;
  • neļauj putniem ielidot balkonā;
  • palielina lietderīgi izmantojamo platību;
  • piedod fasādei ekskluzīvu izskatu.

Garantijas: Piedāvājam līdz pat 5 gadu garantiju mūsu bezrāmju iestiklojumiem, ja pirms līguma slēgšanas tiek ņemti vērā mūsu ieteikumi par pareizāko risinājumu katram atsevišķam objektam.

Apskatiet bezrāmju stiklojuma katalogu: latviešu valodā un krievu valodā.