JUMTA VIRSGAISMAS LŪKAS UN KUPOLI

Somijā ražoti akrila kupoli. 

Vairāk gaismas ar Keraplast jumta kupoliem

Jumta virsgaismas lūkas ar akrila kupoliem ir labākais veids, kā nodrošināt telpās dienasgaismu. Kupoli ir apstrādāti ar UV aizsardzību, kas neļaus tiem dzeltēt līdz pat 20 ekspluatācijas gadiem.

Pie mums Jūs varat iegādāties kupolus arī bez mūsu montāžas pakalpojumiem un montāžu veikt pašu spēkiem, saņemot mūsu speciālistu ieteikumus un rakstiskas montāžas instrukcijas, jo kupolu montāža ir ļoti vienkārša.

Mūsu piedāvājumā ir ļoti daudz standarta izmēru, kā arī iespēja pasūtīt nestandarta gabarītus. Piedāvājam arī siltinātas un nesiltinātas dažādu augstumu pamatnes, uz kurām montējas kupoli. Pamatnes apšuvums – pēc klienta pieprasījuma. Standarta piedāvājumā ir apšuvums – cinkota skārda loksnes.

Piedāvājam trīs veidu jumta kupolus:

  1. vienslāņa (vaļējām nojumēm, aukstiem angāriem),
  2. divu slāņu (apkurināmām telpām/komercobjektiem, ražošanas cehiem, loģistikas centriem, lielveikaliem) un
  3. trīsslāņu (dzīvojamām telpām ar zemiem griestiem).

Virsgaismas lūku un jumta kupolu jaunākais katalogs: latviešu valodā un krievu valodā.

Dienasgaisma rada veselīgu vidi un atstāj būtisku iespaidu uz cilvēka labsajūtu un darbaspējām. Tādēļ jumta kupoli vai jumta logi ir labi piemēroti tādās telpās, kuras pretējā gadījumā būtu atkarīgas no mākslīgā apgaismojuma.

Caur jumta logiem telpā ieplūst divreiz vairāk dienasgaismas nekā caur tāda paša laukuma sienas logiem, jo jumta logi ir pavērsti pret debesīm.

Jumta logus vai kupolus atkarībā no interjera ekspluatācijas mērķiem, apdares un klienta gaumes var izmantot dažādi.

Parasti jumta kupolus vai jumta logus izmanto:

  • noliktavu un ražošanas ēkās
  • sporta hallēs
  • pazemes būvēs
  • biroja ēkās
  • tirdzniecības centros
  • privātmājās

Ko darīt tālāk? Uzdod jautājumu vai veic jumta kupolu pasūtījumu, iepazīsti visus Keraplast modernos produktus un pakalpojumus vai dodies uz sākumlapu un uzzini, kādus ievērojamākos objektus Latvijā esam apkalpojuši.

Apskati FOTO galeriju.