LENTVEIDA VIRSGAISMAS

Lentveida virsgaismas ir plaši izplatītas ražošanas, noliktavas telpās, lielos tirdzniecības veikalos, dzīvnieku fermās – visur kur vien vajadzīgs liels gaismas daudzums no jumta.  

Lentveida virsgaismas lūkas ne tikai nodrošina vienmērīgu dabisko telpas apgaismojumu, bet arī ļauj organizēt izplūdes ventilāciju un dūmu novadīšanu, palielinot ēkas drošību ārkārtas situācijās. Turklāt sloksnes jumta logi piešķir ēkai īpašu estētisko vērtību, radot viegluma un plašuma sajūtu. Uz mūsdienu arhitektūras objektiem redzami visdažādāko formu gaismas kupoli.

Virsgaismas līnijas ir vairāk piemērotas lieliem objektiem kā piemēram administratīvās ēkas, ražošanas ēkas, tirdzniecības centri un visa cita tipa ēkas, kurās ir nepieciešamībā pēc dabiskā apgaismojuma. Visbiežāk konstrukcijas tiek uzstādītas gar jumta kori, simetriski abās slīpuma pusēs. Ekonomisku apsvērumu dēļ, visbiežāk virsgaismas pildījumā izmanto polikarbonātu. Pietiekamā daudzumā izbūvētas virsgaismas dod optimālu apgaismojumu, ēkas iekštelpās, tādējādi samazinot ne tikai elektroenerģijas izmaksas.

KERAPLAST piedāvā arkveida konstrukcijas no 1 līdz 6 metriem platas. Lentveida virsgaismas konstrukcijas tiek ražotas Keraplast grupas rūpnīcā Viļņā, Lietuvā. Lietuvas ražotne ir viena no deviņām Kera Group ražotnēm. Šo konstrukciju garums ir neierobežots. Parasti tie ir izgatavoti no 10, 16 vai 20 mm polikarbonāta, bet ir pieejami arī 25 un 32 mm polikarbonāta dizaini, un tie var būt caurspīdīgi vai matēti.

Arkveida konstrukcijas pamatne ir izgatavota no tērauda vai cinkota lokšņu metāla ar standarta augstumu 500 mm. Pēc klienta pieprasījuma cokola augstums var būt atšķirīgs, kā arī ir iespējams nokrāsot cokolu no iekšpuses jebkurā tonī saskaņā ar RAL katalogu.

Ventilācijas vai dūmu novadīšanas segmentus var integrēt konstrukcijās,
darbojas no 220V, 24V, 48V vai pneimatiskā CO2.

.

Piramīdveida jumta logs

Piramīdveida jumta logus parasti izmanto arhitektūras apsvērumu dēļ.

Sniega slodžu dēļ ieteicams izmantot polikarbonātu ar biezumu 25 un 32 mm.

Šāda veida konstrukcijām ir visas iepriekš aprakstītās arkām līdzīgās konstrukcijas īpašības.

Plakani jumta logi

Plakani matēti jumta logi parasti tiek izmantoti rūpniecības uzņēmumos un veikalos, kur tieša saules gaisma nav vēlama. Loksnes izmērs no 1150 mm līdz 1200 mm, atkarībā no modeļa.

Plātnes ir piestiprinātas pie rāmja, kas ir uzstādīts uz jumta slīpuma. Pieejamais polikarbonāta loksnes biezums 16, 20, 25 un 32 mm.

 

Apskati FOTO galeriju.