PLASTIKĀTA JUMTA SEGUMI

PVC trapecveida jumta materiāls.

PVC Trapecveida jumta segumi. 1,2mm

Būvējat lapeni vai nojumi? Izturīgs un viegli uzliekams, caurspīdīgs jumta segums ar UV starojuma aizsardzību – PVC

Pateicoties PVC lokšņu vieglajam svaram, triecienizturībai un labai noturībai pret laika apstākļu ietekmi, tās ir plaši pielietojamas āra apstākļos: nojumēm, virsgaismām, ziemas dārziem, siltumnīcām, piebūvēm, žogiem, kā jumta segumi un sienas rūpniecības un lauksaimniecības darbu ēkām.

PVC  katalogs: latviešu valodā un krievu valodā.

Uzmanību!

Klientu ērtībai jumta segums un skrūves iegādājami arī veikalā “Mājai un Dārzam” Zaķumuižā, Parka ielā 4.

Līdz ar to materiāls ir nopērkams arī sestdienās! Par materiālu atlikumiem sazināties ar veikalu pa tālruni 29487690

Plastikāta jumta seguma un sienu montāža

Lokšņu izmēri

  • PVC loksnes tiek ražotas 1050 x 6000 mm izmērā. Loksnes biezums ir 1,2 mm. Loksnes tiek zāģētas 2 m, 3 m un 4 m garumā. Mūsu noliktavā, Rīgā, Čiekurkalna 5. šķērslīnijā 3, vienmēr uz vietas ir saņemamas 2m un 3m loksnes. Gan bronzas krāsā, gan caurspīdīgas. Pārējie izmēri tiek sagādāti pāris dienu laikā. Varam piegādāt materiālus tajā pašā dienā! (Lūgums sazināties ar mums pirms braucat)

Lokšņu stiprināšana ar skrūvēm

Montējot loksnes, ar skrūvēm stiprina 1.; 4.; 7… vilni. Loksnes tiek stiprinātas zemākajā vilnī. Piedāvājam arī speciāli šim nolūkam paredzētas stiprinājuma skrūves.

Caurumu urbšana PVC loksnēs

Ja tiek izmantotas speciāli šim nolūkam paredzētās skrūves, tad pirmsurbumi loksnēs nav nepieciešami.

Ja tiek izmantotas būvniecības veikalos nopērkamās “rannilas” skrūves tad skrūvju vietās jāizurbj caurumi, cauruma diametram jābūt divreiz lielākam par skrūves diametru. Jāizmanto tikai asi urbji, pretējā gadījumā loksne var ieplīst. Caurumus nedrīkst izsist, izmantojot naglas.

Latojuma izveide

1,2 mm loksnēm – 70 cm (ieteicamais – 50 cm). Vējainās vietās un vietās ar iespējamu biezu sniega segu neveidot lielas pārkares. Koka latas 4*6 cm vai metāla profili. Konstrukciju iesakām nokrāsot baltā krāsā vai pārklāt ar alumīnija foliju. Jānodrošina gaisa cirkulācija, lai PVC loksnes nedeformētos vai nemainītu krāsu pārkaršanas dēļ.

Pārlaidums

Lokšņu pārlaidums garenvirzienā: 15 cm (20 cm*) – jumtam, 10 cm – sienai. Sānu pārlaidums – 1 vilnis (2 viļņi*). Loksnes ieklāj pretēji valdošo vēju virzienam. *Vējainās vietās un vietās ar iespējamu biezu sniega segu. PVC lokšņu pārkare. Maksimālā pārkare no ēkas fasādes – 200 mm. Minimālais attālums no skrūves līdz loksnes malai – 40 mm.

Minimālais jumta slīpums

Jumta slīpums nedrīkst būt mazāks par 8 grādiem.

Montāžai piemērotākais laiks

Kā jumta segumam, tā sienām paredzēto PVC lokšņu montāža jāveic temperatūrā virs +5 °C.

PVC lokšņu zāģēšana

PVC loksnes zāģē ar leņķa slīpmašīnu – “fleksi” izmantojot 1mm disku metālam vai figūrzāģi. Materiāls jānovieto uz stabilas pamatnes. Zāģējot nepieļaut lokšņu izkustēšanos vai vibrāciju.

Kore

Kore ir paredzēta lokšņu sadurvietas nosegšanai jumta augstākajā punktā. Kores stiprināšanai jāveido speciāla konstrukcija. Kore izmantojama jebkura slīpuma jumtiem. Stiprina ar 6-8 skrūvēm (katrā otrajā vilnī).

Staigāšana pa plastikāta loksnēm

Plastikāta jeb PVC loksnes nav paredzētas staigāšanai. Nepieciešamības gadījumā slodzes izlīdzināšanai uz spārēm liek ar mīkstu audumu no abām pusēm pārklātus dēļus.

PVC  lokšņu tīrīšana

Tīrot PVC loksnes, neizmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus. Loksnes neberzt! Tīrīšanai no ārpuses izmantot ūdeni un maigas ziepes.

Glabāšana

Loksnes pirms uzstādīšanas neatstāt tiešos saules staros, novietot horizontālā stāvoklī un pārklāt ar necaurspīdīgu plēvi. Loksnes atstājot sakrautas kaudzē, tiešos saules staros pastāv iespēja, ka tās sakarsīs un deformēsies.

Ko darīt tālāk? Uzdod jautājumu vai veic jumta seguma pasūtījumu, iepazīsti visus Keraplast produktus un pakalpojumus vai dodies uz sākumlapu un uzzini, kādus ievērojamākos objektus Latvijā esam apkalpojuši.

Apskati FOTO galeriju.