SMĒĶĒTAVA

Smēķēšanas kajītes (smēķēšanas istabas) tiek izmantotas, lai organizētu smēķēšanas vietas sabiedriskās vietās. Smēķēšanas kabīņu izmantošana ļauj izslēgt pasīvos smēķus, kā arī pareizi organizēt smēķēšanas vietas.

Mūsu ražotās “smēķētavas” ļaus  Jums kontrolēt kur smēķē Jūsu uzņēmuma darbinieki, klienti, apmeklētāji. Arī radīs tiem patīkamus apstākļus radot aizvēju un aizsardzību no nokrišņiem. Tās palīdzēs Jums rūpēties par tīrību un ugunsdrošību objektā.

Mūsu smēķētavas ir uzstādītas daudzos Latvijas uzņēmumos – Latvijas Finieris, Sanitex, Volvo Truck Latvia, Liepājas Autobusu Parks, Austrumu Slimnīca, Joker klubs, Tikkurila, Loģistikas centrs “Berģi”, Kokapstrādes uzņēmums “Krauss” u.c.

Likuma “Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu” 11.pants “Smēķēšanas ierobežojumi” paredz, ka smēķēt aizliegts darbavietās darba un koplietošanas telpās, izņemot telpas, kas speciāli ierādītas smēķēšanai. Likums regulē, ka vieta, kas speciāli ierādīta smēķēšanai, ir apzīmēta ar attiecīgu informatīvu uzrakstu vai simbolu un ir atbilstoši ugunsdrošības noteikumu prasībām aprīkota teritorija ārpus ēkām brīvā dabā vai telpa vai telpas daļa, kas aprīkota ar gaisa ventilācijas iekārtu, vai telpas daļa vasaras (āra) kafejnīcā.

Ātri samontējama, viegla un izturīga konstrukcija. Smēķētavas konstrukcija sastāv no alumīnija profiliem un polikarbonāta loksnēm. Alumīnija profilu rāmis ir ar dabisko krāsu, bet papildus iespējams nokrāsot pēc RAL kataloga. Pildījums: caurspīdīgi vai necaurspīdīgi šūnu polikarbonāta paneļi. Smēķētavas izmēri tiek pielāgoti katra klienta vēlmēm. Daži no biežāk lietotajiem izmēriem: platums 3500 mm garums 2100mm (piemēram, 3500 x 4200, 3500 x 6300, 3500 x 8400mm, utt.). Visas smēķētavas tiek ražotas pēc pasūtījuma.

Ko darīt tālāk? Uzdod jautājumu vai veic smēķētavas pasūtījumu, iepazīsti visus Keraplast produktus un pakalpojumus vai dodies uz sākumlapu un uzzini, kādus ievērojamākos objektus Latvijā esam apkalpojuši.

Apskati FOTO galeriju.